REFERENCE

Koupila jsem si autostan Bookara v červenci a přes léto v něm jsem velmi často. Používám ho na přenocování všude, kde se pohybuji a pokaždé najdu moc pěkné místo. Dokonce se vejdu i do garáže 1,90. Je to super!

Justine

červenec 2022

Autostan Sheepie® Bookara Medium, Nissan Qashqai

Sheepie Bookara můžeme doporučit, jsme moc spokojeni. Koupili jsme ho v Kempu v oblacích. Jsou velmi milí, mají profesionální přístup a poradí. Rozložení a složení autostanu Sheepie Bookara je rychlé. Manžel říká, že do 15 sekund je to rozložené.

Velice rychle schne. Uvnitř je velký větrací otvor, který máme pořád otevřený, takže dovnitř neustále proudí vzduch. Matrace jsou dvě 3 a 5 cm - jedna vrchní a druhá spodní, horní matrace se dá jednoduše vytáhnout a vyčistit.

Ve větru se chová v pohodě, to vrchní víko dělá i takový větrný štít.

Lucie

červen 2022

Autostan Sheepie® Bookara Medium, Ford Ranger

Posílám fotku z našeho prvního noclehu s autostanem Jimba Jimba od Vás. Myslím, že naší Octavii opravdu sluší. Super 👍. Jsme fakt moc spokojeni. Díky!


Martina

září 2021

Autostan Sheepie® Jimba Jimba Medium, Škoda Octavia Combi

S autostanem Bookara na našem fordu jsme naprosto spokojeni. Je fakt super! Naposledy jsme v něm spali v Německu u jezer. Jsme v něm vlastně furt. Na další dovolenou s autostanem pojedeme do Slovinska. Už se moc těšíme!

Pavel

srpen 2021

Autostan Sheepie® Bookara Large, Ford Tourneo Custom

Tento týždeň sme testovali "vyšší level" kempovania počas nášho malého roadtripu po Slovensku. Iný stan už nechcem, toto je trieda "super non + ultra"☺️Rovná podlaha, super matrac, super vetranie, ani komáre a ani dážď nemali šancu... veľa priestoru, i keď to tak zvonku nevypadá... a ani nehovorím o rýchlosti rozloženia a skladania... čistá práca🙌

Zuzana

srpen 2021

Autostan Sheepie® Bookara Large, Ford Tourneo Custom

Se střešákem od vás jsme velice spokojeni. je to opravdu super! Zdravíme z jižní Francie.

Ladislav

červenec 2021

Autostan Sheepie® Bookara Large, Mercedes-Benz Viano