Jimba Jimba Medium

Skladem

Kempujte v oblacích s autostanem Jimba Jimba!

Střešní stan Jimba Jimba Medium je koncipovaný pro 2 osoby. Se svojí unikátní hmotností 39 kg a šířkou zavřeného stanu 132 cm se hodí skutečně na každé osobní auto.

Tento nejlehčí autostan na trhu vyniká výjimečně snadnou manipulací a jednoduchým otevíráním plynovými vzpěrami.

Materiál, ze kterého je stan Jimba Jimba Medium ušitý, je velmi pevný a odolný. Má vysokou ochranu před UV zářením a protiplísňové ošetření. Vnitřní stan je vyroben z polybavlny. Tato lehká varianta běžné bavlny je ještě více rezistentní vůči vlhkosti, a proto stan po dešti rychleji vyschne.

Díky správné cirkulaci vzduchu u střešních stanů Jimba Jimba nedochází ke kondenzaci vlhkosti. Svrchní část autostanu Jimba Jimba je vyrobena z polyesterové tkaniny Oxford s polyuretanovým zátěrem. Tato kombinace zaručuje vysokou voděodolnost a zároveň výbornou prodyšnost materiálu stanu.

Všechny otvory včetně dveří jsou opatřeny síťkami proti hmyzu. Praktické boční kapsy nabízejí dostatek úložného prostoru. Přístup do stanu je zajištěn po hliníkovém teleskopickém žebříku.

Pomocí plynových vzpěr, kterými je aktuální model Jimba Jimba Medium 2.0 vybaven, se stan automaticky a velmi jednoduše otevírá. Firma Sheepie® je první výrobce autostanů na evropském trhu, který tento systém plynových vzpěr použil.

Střešní stan Jimba Jimba je kromě modelu Medium se šířkou spací plochy 120 cm v nabídce také ve velikosti Large se šířkou spací plochy 140 cm.

Kapacita:   2 osoby

Rozměry (zavřený stan): 212 x 132 x 24 cm

Rozměry (otevřený stan): 212 x 132 cm

Spací plocha:  200 x 120 cm

Výška vnitřního prostoru: 130 cm

Hmotnost (bez žebříku): 39 kg

Základní konstrukce: rám 100% Aluminum, 2x plynová vzpěra

Vnitřní stan: Polycotton s voděodpudivým polyuretanovým povrchem

Vnější stan: Poly Oxford s voděodpudivým polyuretanovým povrchem, odolný vůči UV záření, s protiplísňovou úpravou

Kryt: Odolné PVC

Síťky proti hmyzu: ano

Sezóny: všechny

Barva: Olivově zelená

Cena autostanu:

43 900,00 Kč