Bookara Large

Skladem

Ultratenký design střešních stanů Bookara vás dostane!

Stany Bookara od společnosti Sheepie® jsou nejtenčí autostany s pevnou konstrukcí, které můžete na evropském trhu najít. Na rozdíl od standardních skořepinových stanů je jeho konstrukce tvořena pevným hliníkovým krytem. Jeho výška na střeše auta činí pouhých 15 cm.

Tento spolehlivý střešní stan lze použít jak na menší osobní auta tak i na větší vozy jako jsou SUV, offroady i dodávky. Jediné co potřebujete, je jakýkoli běžný střešní nosič. Samotná instalace autostanu Bookara na střechu vozu je velice snadná. Zabere jen pár minut. Chcete se ujistit, že bude střešní stan Bookara dobře pasovat na vaše auto? Obraťte se na nás?

Textilie, ze kterých je stan ušitý, jsou velmi robustní, vysoce odolné vůči UV záření a mají protiplísňovou ochranu, stejně jako všechny výrobky značky Sheepie®. Konstrukce střešních stanů Bookara zajišťuje cirkulaci vzduchu, a tím zabraňuje nadměrné kondenzaci uvnitř stanu.

Všechna okna i vstupní otvor jsou vybaveny síťkami proti hmyzu. Autostany Bookara poskytují dostatek úložného prostoru díky praktickým bočním kapsám.

Do stanu Bookara značky Sheepie® se dostanete velmi jednoduše a pohodlně pomocí hliníkového teleskopického žebříku, který je možné vysunout až do délky 230 cm. Vnitřek autostanu je po celé délce osvětlen LED páskem napájeným přes USB.

Autostany Sheepie® Bookara jsou kromě velikosti Large k dodání také ve velikosti spací plochy 120 cm - Sheepie® Bookara Medium.

Kapacita:  2 osoby

Rozměry (zavřený stan): 210 x 150 x 18 cm

Rozměry (otevřený stan): 210 x 150 cm

Spací plocha:  205 x 140 cm

Výška vnitřního prostoru: 105 cm

Hmotnost (bez žebříku): 62 kg

Základní konstrukce: rám: 100% Aluminum, 2x plynová vzpěra

Vnitřní stan: Polycotton s voděodpudivým polyuretanovým povrchem

Vnější stan: Poly Oxford s voděodpudivým polyuretanovým povrchem, odolný vůči UV záření, s protiplísňovou úpravou

Kryt: Aluminum

Síťky proti hmyzu: ano

LED osvětlení: ano

Sezóny: všechny

Barva: Olivově zelená/šedá

Cena autostanu:

62 900,00 Kč