Yuna Family

Panoramatické výhledy pro celou rodinu!

Tato ložnice na střechu auta má důstojné rozměry spací plochy 2 x 2,5 metru. Na autě zabírá ovšem jen plochu 212 x 132 cm, vejde se tedy i na běžné osobní auto. Yuna Family udělá z vašeho doteď "malého auta" opravdový obytný vůz, který vás navíc odmění skvělými výhledy. Velkými okny vidíte do všech stran a střešním oknem můžete pohodlně pozorovat noční oblohu.

Autostan Yuna Family se, jako i ostatní střešní stany značky Sheepie®, vyznačuje svým velmi snadným otevíráním. Po upevnění na střechu auta pouze sundáte plachtu, stan pomocí integrovaného výklopného žebříku rozvinete jako vějíř, pro dobrou stabilizaci podepřete stan dvěma teleskopickými nohami a stříšku stanu vypnete vsunutím dvou střešních tyčí. To je vše, dále již nic neupevňujete, nevysouváte a nechystáte.

Rám autostanu Yuna Family je vyroben ze solidního, lehkého hliníku a je situován vně stanu pro větší pohodlí a víc prostoru uvnitř. Velmi pevné a odolné textilie, ze kterých je autostan ušitý, zaručují voděodolnost a prodyšnost a zároveň jsou chráněny proti plísním. Látky mají též vysokou odolnost vůči UV záření.

Svojí konstrukcí zajišťují střešní stany řady Yuna výbornou cirkulaci vzduchu, díky tomu se vyhnete nadměrné kondenzaci uvnitř stanu. Vnitřní prostor autostanu Yuna Family je chráněn síťkami proti hmyzu na všech oknech i ve vchodě. Samozřejmostí jsou boční kapsy na uložení nezbytných drobných věcí.

Kromě modelu Yuna Family je v naší nabídce dále také Yuna 160 a Yuna 140.


Kapacita: 4 osoby

Rozměry (zavřený stan): 212 x 132 x 38 cm

Rozměry (otevřený stan): 212 x 264 cm

Spací plocha: 200 x 250 cm

Výška vnitřního prostoru: 130 cm

Hmotnost (včetně žebříku): 77 kg

Základní konstrukce: rám: 100% aluminum

Vnitřní stan: Polycotton s voděodpudivým polyuretanovým povrchem

Vnější stan: Poly Oxford s voděodpudivým polyuretanovým povrchem, odolný vůči UV záření, s protiplísňovou úpravou

Kryt: odolné PVC

Síťky proti hmyzu: ano

Sezóny: všechny

Barva: černá

Cena autostanu:

69 900,00 Kč