Yuna 140

Kempuj s rozhledem!

Jedná se o rozklápěcí střešní stan se šířkou spací plochy 140 cm. Na střeše vašeho auta zabírá tedy poloviční plochu než stany s pevnou konstrukcí. To v reálu znamená, že vám na střeše zbyde další místo například na offroadové vybavení, úložný box nebo kolo. Zároveň se však autostan Yuna 140 hodí i na ta nejmenší vozidla typu Fiat Panda a podobné.

Střešní stana Yuna 140 se rozkládá jednoduchým pohybem pomocí integrovaného výklopného žebříku, který je možné vysunout až do délky 230 cm a po kterém je stan pohodlně přístupný.

Konstrukce střešního stanu Yuna od Sheepie® je patentovaná a zhotovená ze solidního, lehkého hliníku. Rám autostanu je umístěn vně stanu pro větší pohodlí a víc prostoru uvnitř.

Značka Sheepie® používá velmi pevné a odolné textilie, které se vyznačují svojí voděodolností a ochranou proti plísním. Samozřejmostí je vysoká odolnost vůči UV záření. Střešní stan Yuna 140 zajišťuje svojí konstrukcí přirozenou cirkulaci vzduchu, a proto nedochází k nadměrné kondenzaci uvnitř stanu.

Okna i vstupní otvor stanu Yuna 140 jsou chráněny proti hmyzu praktickými síťkami. Všechny modely mají řadu bočních kapes na ukládání vašich důležitých maličkostí.

Kromě modelu Yuna 140 nabízíme také Yuna 160 a Yuna Family o rozměru ložnice 200 x 250 cm.


Kapacita: 2 osoby

Rozměry (zavřený stan): 154 x 132 x 38 cm

Rozměry (otevřený stan): 154 x 264 cm

Spací plocha: 140 x 250 cm

Výška vnitřního prostoru: 130 cm

Hmotnost (včetně žebříku): 57 kg

Základní konstrukce: rám 100% aluminum

Vnitřní stan: Polycotton s voděodpudivým polyuretanovým povrchem

Vnější stan: Poly Oxford s voděodpudivým polyuretanovým povrchem, odolný vůči UV záření, s protiplísňovou úpravou

Kryt: odolné PVC

Síťky proti hmyzu: ano

Sezóny: všechny

Barva: černá

Cena autostanu:

53 900,00 Kč