Yuna 160

Univerzální rozklápěcí autostan klidně i pro celou rodinu!

Kompaktní střešní stany Yuna značky Sheepie® udělají ze střechy vašeho auta prostornou ložnici s úžasným výhledem. Manipulace s nimi je snadná: sundáte obal a pomocí žebříku stan jednoduchým pohybem rozložíte a otevřete.

Konstrukce střešních stanů Sheepie® je patentovaná a zhotovená ze solidního, lehkého hliníku. Rám autostanu je umístěn vně stanu pro větší pohodlí a víc prostoru uvnitř. Autostany Yuna se hodí téměř na všechna běžná osobní auta, vozy typu SUV nebo offroady i dodávky. Chcete se ujistit, že bude váš vybraný autostan Yuna pasovat na vaše auto? Obraťte se na nás!

Značka Sheepie® používá velmi pevné a odolné textilie, které se vyznačují svojí voděodolností a ochranou proti plísním. Samozřejmostí je vysoká odolnost vůči UV záření. Střešní stan Yuna zajišťuje svojí konstrukcí přirozenou cirkulaci vzduchu, a proto nedochází k nadměrné kondenzaci uvnitř stanu.

Okna i vstupní otvor stanů Yuna jsou chráněny proti hmyzu praktickými síťkami. Všechny modely mají řadu bočních kapes na ukládání vašich důležitých maličkostí.

Autostany Yuna jsou pohodlně přístupné pomocí integrovaného hliníkového teleskopického žebříku, který je možné vysunout až do délky 230 cm.

Kromě modelu Yuna 160 je v naší nabídce dále také Yuna 140 a Yuna Family

Kapacita: 3 osoby

Rozměry (zavřený stan): 174 x 132 x 38 cm

Rozměry (otevřený stan): 174 x 264 cm

Spací plocha: 160 x 250 cm

Výška vnitřního prostoru: 130 cm

Hmotnost (včetně žebříku): 61 kg

Základní konstrukce: rám: 100% aluminum

Vnitřní stan: Polycotton s voděodpudivým polyuretanovým povrchem

Vnější stan: Poly Oxford s voděodpudivým polyuretanovým povrchem, odolný vůči UV záření, s protiplísňovou úpravou

Kryt: odolné PVC

Síťky proti hmyzu: ano

Sezóny: všechny

Barva: černá

Cena autostanu:

59 900,00 Kč