Jimba Jimba Large

Skladem

Úžasný stan za úžasnou cenu!

Jimba Jimba je původní řada střešních stanů značky Sheepie®. Vyznačuje se svým odlehčeným a atraktivním designem a snadným otevíráním pomocí plynových vzpěr.

Patentovaná konstrukce autostanu Jimba Jimba je z lehkého hliníku a hodí se na každé auto. Pouze ho namontujete na váš střešní nosič. Chcete se ujistit, že bude střešní stan Jimba Jimba dobře pasovat na vaše auto? Obraťte se na nás!

Materiál, ze kterého je stan Jimba Jimba ušitý, je velmi pevný a odolný. Má vysokou ochranu před UV zářením a protiplísňové ošetření. Vnitřní stan je vyroben z polybavlny. Tato lehká varianta běžné bavlny je ještě více rezistentní vůči vlhkosti, a proto stan po dešti rychleji vyschne.

Díky správné cirkulaci vzduchu u střešních stanů Jimba Jimba nedochází ke kondenzaci vlhkosti. Svrchní část autostanu Jimba Jimba je vyrobena z polyesterové tkaniny Oxford s polyuretanovým zátěrem. Tato kombinace zaručuje vysokou voděodolnost a zároveň výbornou prodyšnost materiálu stanu.

Všechny otvory včetně dveří jsou opatřeny síťkami proti hmyzu. Praktické boční kapsy nabízejí dostatek úložného prostoru. Přístup do stanu je zajištěn po hliníkovém teleskopickém žebříku.

Pomocí plynových vzpěr, kterými je aktuální model Jimba Jimba 2.0 vybaven, se stan automaticky a velmi jednoduše otevírá. Firma Sheepie® je první výrobce autostanů na evropském trhu, který tento systém plynových vzpěr použil.

Kromě modelu Jimba Jimba Large nabízíme také Jimba Jimba Medium se šířkou spací plochy 120 cm.

Kapacita:   2 osoby

Rozměry (zavřený stan): 212 x 152 x 24 cm

Rozměry (otevřený stan): 212 x 152 cm

Spací plocha:  200 x 140 cm

Výška vnitřního prostoru: 135 cm

Hmotnost (bez žebříku): 43 kg

Základní konstrukce

Rám: 100% Aluminum, 2x plynová vzpěra

Vnitřní stan: Polycotton s voděodpudivým polyuretanovým povrchem

Vnější stan: Poly Oxford s voděodpudivým polyuretanovým povrchem, odolný vůči UV záření, s protiplísňovou úpravou

Kryt: Odolné PVC

Síťky proti hmyzu: ano

Sezóny: všechny

Barva: Olivově zelená

48 900,00 Kč